Krótka historia:

Jesteśmy siecią sklepów detalicznych w woj. Podkarpackim, posiadającą sklepy własne  oraz sklepy działające we franczyzie pod logiem „Delikatesy Piotruś Pan”.
Nasza siec została założona 14 lat temu.  Zaczynaliśmy w Lesku w 2001 roku. Od tamtego czasu sukcesywnie i z powodzeniem  otwieraliśmy kolejne sklepy.
Najbardziej obfitym rokiem był rok 2012, otworzyliśmy wówczas 6 placówek własnych w:  Jarosławiu , Przemyślu oraz w Nienadowej k/Dubiecka .
W  2013 roku dołączyły do nas sklepy działające w naszej sieci franczyzowej mieszczące się w Ustrzykach Dolnych , oraz kolejne sklepy własne w: Orłach, Lubaczowie, Jarosławiu i Radymnie.
W roku 2014 poszerzyliśmy naszą sieć o sklep w:  Rzeszowie, Zarzeczu, Przeworsku i Kańczudze.
Rok 2015 owocował w kolejne otwarcia, dołączyły do nas sklepy w : Krzywczy, Przemyślu, Grodzisku i Fredropolu. Kolejne otwarcia przed nami .
 
Dlaczego warto u nas robić zakupy?
 
Delikatesy Piotruś Pan to przestronne, dobrze zaopatrzone, przyjazne sklepy, w których można zrobić codziennie drobne oraz duże rodzinne zakupy. Zyskaliśmy zaufanie klientów dzięki świeżym produktom, szerokim wyborem asortymentu oraz licznymi promocjami.

 

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie