Nabiał

Pozycja lidera w tej dziedzinie zobowiązuje nas do oferowania Klientom szerokiego przekroju produktów nabiałowych najlepszych producentów w najwyższej jakości.

Mięso i wędliny

Szeroki wybór wędlin od regionalnych dostawców zadowoli najbardziej wybrednego klienta, a zawsze świeży drób i mięso cieszy się ogromnym zainteresowaniem.
Na życzenie Klienta mielimy zakupione mięso.
 

Owoce i warzywa

Dokładamy wszelkich starań aby oferowane przez nas owoce i warzywa były zawsze świeże, dobrej jakości i w atrakcyjnej cenie. Współpracujemy tylko ze sprawdzonymi dostawcami.

Sery i ryby

Dla każdego smakosza szeroki wybór serów z każdej półki cenowej.
Ryby wędzone i marynowane kupujemy prosto od producentów. Dzięki temu mamy  pewność, że Klient jest zawsze zadowolony z jakości.

Produkty spożywcze

Oferujemy produkty  znanych i cenionych marek. Dla zadowolenia naszych Klientów monitorujemy trendy rynkowe i wprowadzamy do sprzedaży pojawiające się nowości.

Chemia i kosmetyki

Praktyczna chemia gospodarcza oraz podstawowe kosmetyki to produkty potrzebne w gospodarstwie domowym  jakie znaleźć można w naszych sklepach w bardzo dobrych cenach.

Korzystanie z witryny oznacza zgodę na wykorzystanie plików cookie z których niektóre mogą być już zapisane w folderze przeglądarki
Więcej informacji można znaleźć w Polityce prywatności i wykorzystywania plików cookies w serwisie